Evercars > FAQ
FAQ
Що потрібно робити при виникненні ДТП?

Якщо трапилось ДТП, то необхідно повідомити про це менеджера компанії, а також викликати поліцію і взяти усі документи стосовно оформлення ДТП.

Яка страхівка включена у вартість оренди автомобіля?

У тариф автоматично включається базова страхівка, яка означає, що клієнт несе відповідальність за авто в межах заблокованого депозиту. Поліс обов’язкової цивільної відповідальності теж забезпечується компанією.

Чи надаєте ви послуги довгострокової оренди автомобіля? Якщо так, підкажіть, скільки це буде коштувати?

Компанія EverCars надає послугу довгострокової оренди автомобілів. Тарифи на оренду автомобілів ви можете подивитися в розділі Ціни. У разі оренди на термін більше місяця ми формуємо індивідуальні тарифи, залежно від потреб клієнта. Зателефонуйте нам і ви отримаєте максимально зручні і вигідні умови довгострокової оренди автомобіля.

Де можна здати орендований автомобіль після закінчення терміну прокату? Чи обов’язково мені приїжджати до вас в офіс, чи я можу зробити це там, де мені буде зручніше?

Після закінчення терміну прокату автомобіля, ви можете здати його там, де вам буде зручніше, в нашому офісі або в будь-якій точці Львова. Про місце і час здачі орендованого автомобіля необхідно попереджати менеджера компанії EverCars заздалегідь.

Чи можна встановити дитячі сидіння в автомобіль, взятий в оренду у вашій компанії?

Якщо ви хочете встановити дитячі сидіння в автомобіль, що орендується, при бронюванні додайте опцію “Дитяче автокрісло”.
Коли приїдете забирати автомобіль, він буде укомплектований дитячим кріслом.

Я прилітаю в аеропорт Львів. Чи можу отримати автомобіль після прильоту і здати потім в готелі при виїзді?

Так, безумовно ми доставимо вам автомобіль в аеропорт і заберемо за зручною для вас адресою. При цьому ви можете розплатитися як готівкою, так і банківською картою. Для оформлення документів зв’яжіться з менеджером, забронюйте машину і все інше ми зробимо самі, вчасно і в найкращому вигляді!

Скільки палива в орендованому автомобілі? Скільки має бути при поверненні?

Ви отримуєте автомобіль в оренду з повним баком пального. Здати автомобіль ви повинні з такою ж кількістю пального, або доплатити за недостачу. Поруч з офісами нашої компанії знаходяться заправки. Ви просто заливаєте повний бак при здачі прокатного автомобіля.

Який мінімальний термін оренди автомобіля у вашій компанії?

Мінімальний термін оренди автомобіля в нашій компанії 1 доба (24 години) Якщо ви хочете взяти авто на менший термін, оплату ми візьмемо як за добу.

В якому вигляді я повинен повернути прокатний автомобіль?

Автомобіль, взятий Вами напрокат, повинен бути повернений чистим і з повним баком. Автомобіль видається у прокат повністю оснащеним (аптечка, вогнегасник, запаска і т.д.). Повернення авто проводиться в тій комплектації, що і видавався клієнту.