Трансфери

Оренда авто з водієм

id_card

Виберіть вид трансферу з представлених нижче варіантів

calendar

Виберіть дату, час та адресу подачі/повернення авто

star

Заповніть форму та відправте запит

  Оберіть дату
  Оберіть час
  Подача
  Ім'я
  Телефон

  Email
  Коментар

  Трансфер в аеропорт чи на вокзал – зручно, швидко, вигідно!

  Ви вперше приїхали в місто Львів і не орієнтуєтеся, як добратися до потрібного вам місця? Або ж вам треба максимально швидко потрапити з аеропорту чи вокзалу на заплановану зустріч? Тоді скористайтеся нашими трансферами на вокзал чи в аеропорт. Ми доставимо вас зручно і безпечно на автомобілях стандарт та бізнес-класу.

  Кожна людина намагається якомога грамотніше та доцільніше розподілити свій час. Але інколи трапляються ситуації, коли ми не впливаємо на обставини. І тоді здається, що все проти нас, а стрілки годинника невпинно наближаються до часу запланованої зустрічі. Але у будь-якій ситуації потрібно зберігати спокій та мислити раціонально. Не встигаєте? Просто скористайтесь трансфером на вокзал чи в аеропорт, і ми миттєво доставимо вас за вказаною адресою. Адже наші досвідчені водії знають кожну вуличку міста і оберуть найкоротший та найшвидший шлях поїздки.

  Коли варто замовляти трансфери в аеропорт та на вокзал?

  Причин замовити трансфер в аеропорт чи на вокзал може бути чимало.

  • Треба терміново зустріти гостей.
  • Подбати про доставку до місця зустрічі партнерів чи колег.
  • Забезпечити зручну поїздку по місті Львів для родичів чи друзів.
  • Самому встигнути на важливу заплановану зустріч.

  Всі ці ситуації можуть виникнути і в зворотному напрямку, тобто вам чи комусь треба терміново потрапити в аеропорт чи на вокзал. Завдяки якісним послугам нашої компанії ви без зволікань та запізнень дістанетеся зазначеного місця. Тож професійна та безпечна оренда авто у Львові – це безперечно EverCars!

  І надзвичайно приємний бонус при замовленні трансферу на вокзал чи в аеропорт у нашій компанії: вихований та кваліфікований водій терпляче чекатиме вас стільки, скільки потрібно. Якщо рейс затримується, час очікування не обмежується.

  Прокат авто EverCars – це першокласний сервіс та зручності

  Оренда авто у Львові – це:

  1. Безпечна поїздка за будь-якою, вказаною вами, адресою.
  2. Вигідна оренда автомобіля як в робочих цілях, так і для відпочинку.
  3. Обслуговування урочистих заходів та пам’ятних подій у місті.
  4. Зручні трансфери в аеропорт та на вокзал – у будь-який час.
  5. Можливість орендувати автомобіль як з водієм, так і без нього.
  6. Прозора система співпраці та різні форми оплати тощо.

  Оптимальне рішення в екстремальних умовах, коли ми спізнюємося на літак, автобус чи поїзд – це досвідчений водій, для якого кожна хвилина вашого часу – на вагу золота. Тому краще більше витратити на трансфер і встигнути, аніж самотужки добиратися громадським транспортом та втратити можливість поїхати вчасно. А придбаний квиток (який теж вартує немало) хіба що викинути у смітник. Тож ми подбали про те, аби ви у будь-яких ситуаціях могли знайти правильне рішення – з користю для себе.

  Всю додаткову інформацію щодо тарифів на прокат авто у Львові та трансферів ви можете знайти на сайті. Як і забронювати автомобіль, що припав до душі. Невисокі тарифи та вигідні умови оренди – ми пропонуємо найкраще для вас!