Evercars > Парк авто
Електро Автомат 5 сидінь 24кВт
Діб 30+ 8+ 3-7 1-2
Ціна 25$ 30$ 35$ 40$
Застава 400$
Електро Автомат 5 сидінь 85кВт
Діб 30+ 8+ 3-7 1-2
Ціна 70$ 100$ 150$ 195$
Застава 1200$

Оренда електромобіля у Львові: Стримана Люкс-подорож у Світі Зелених Технологій

Зелена енергія та екологічна свідомість стають важливими чинниками у сучасному світі. Відповідно до цього тренду, оренда електромобіля у Львові відкриває двері до елегантних та екологічно чистих подорожей. Компанія Evercars пропонує вам цю можливість, щоб насолодитися містом та природою, не залишаючи відбитку вуглецевого сліду.

Чому варто взяти в оренду електромобіль

  1. Екологічна Відповідальність: Електромобілі споживають електроенергію, не виділяючи в атмосферу викидів токсичних газів, що робить їх найекологічнішими варіантами для подорожей.
  2. Знижені Витрати: Вартість зарядки електромобіля в порівнянні з пальним виявляється значно меншою, що дозволяє економити на пальному.
  3. Технологічний Прогрес: Електромобілі оснащені передовими технологіями та функціями, що робить поїздку більш комфортною та захоплюючою.

Як взяти електрокар напрокат у Львові?

Процес оренди електромобіля в Львові від Evercars є легким та зручним. Ви можете забронювати автомобіль на офіційному сайті компанії або зв'язатися з їхніми менеджерами для консультації.

Умови оренди електромобіля у Львові

  1. Вік та Водійське Посвідчення: Водіям віком від 21 року з дійсним водійським посвідченням може бути надана можливість оренди.
  2. Зарядка: Електромобіль буде надано з повним або частково зарядженим акумулятором. Зарядні станції розташовані по місту, дозволяючи вам зарядити автомобіль при необхідності.

Переваги компанії Evercars

  1. Широкий Вибір: Evercars пропонує широкий вибір електромобілів для оренди, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для вашої поїздки.
  2. Професіоналізм: Компанія гарантує професійний сервіс та підтримку клієнтів на всіх етапах оренди.
  3. Зручна Система Бронювання: Завдяки зручній системі бронювання на сайті evercars.com.ua, ви можете легко забронювати електромобіль відповідно до вашого графіку.
  4. Якість та Надійність: Evercars гарантує якісний стан автомобілів та надійність у подорожах.

Оренда електромобіля у Львові – це можливість перенестися у майбутнє та насолодитися подорожжю, яке не тільки комфортне, але й сприяє збереженню природних ресурсів. Виберіть екологічно чистий та сучасний спосіб переміщення з Evercars.

David Brunelle
David Brunelle
19/10/2023
Good service and friendly guys. Would recommend to anyone.
Роман Ашуров
Роман Ашуров
05/10/2023
Очень понравилось, всё было идеально. Быстрая подача автомобиля и возврат задатка денег. Очень рекомендую и буду советовать друзьям.
Елена Бидоленко
Елена Бидоленко
02/10/2023
Брала авто у Львові для подорожі Україною на 9 днів. Залишились найприємніші враження. По-перше, авто привезуть на будь-яку адресу на яку ви забажаєте. Ще й почекають, якщо ви, раптом запізнитесь. Авто подивляться разом із вами, чесно! розкажуть про всі зовнішні недоліки, яких маю зазначити дуже мало. Ціни дуже приємні, працівники дуже ввічливі та турботливі. Проїхала на авто Chevrolet Spark майже 2,5 тис. км і жодних дорікань немає. Авто супер економічне, витрати палива вас порадують) авто повернула вчасно,його оглянули, ніяких нових «сюрпризів» ніхто не додав. Заставу повернули у повному обсязі.Все дуже чесно! А в наш час це найголовніше. Раджу всім,хто захоче покататись по Україні без зайвих стресів і з задоволенням користуватись послугами саме «Evercars». Величезне дякую за сервіс та турботу♥️
Viktor Sasin
Viktor Sasin
26/09/2023
Все топ-менеджери, оперативність, ціна, якість. Рекомендую!!! TOP service-client oriented, timing, price!!!
Станиислав Былина
Станиислав Былина
18/09/2023
Перший раз орендував авто. Від компанії і автомобіля залишились лише позитивні емоції. Рекомендую до співпраці.
Michael Biagini
Michael Biagini
11/09/2023
One of the easiest car rentals to work with I’ve ever experienced and very gracious affiliates l. I did not know how long I would be staying visiting relatives here because of the flexibility in my work, and they were always happy to work with me on times. The cars are modern automatic very good wheels. The process from A to Z was so easy and pleasant and next time I am in Ukraine I will definitely be using these services again
Дінара Кайрис
Дінара Кайрис
16/02/2022
Очень приятный персонал, хорошие авто сдающиеся в аренду. Посоветовали мне эту компанию друзья, и не пожалела, что обратилась к этой компании. Буду и дальше обращаться к ним для аренды авто. Так как нам все понравилось. Нам заранее забронировали автомобиль, получили и сдали обратно в оговорённом месте. Цена отличная, автомобиль ни разу не подвёл! Качество работы на высоте. Особенно ощущается в таких мелочах, как пунктуальность, помощь во всех вопросах, актуальность в документах, понимание. Так что за такой сервис я уверенно могу поставить пятерку. И хочу выразить огромную благодарность компании за их отличную работу в сфере аренды автомобилей! Авто можно забронировать даже когда вы еще находитесь дома, и ничего при этом не платить, вся оплата только после осмотра авто и подписания договора.
Stepan Ivanyk
Stepan Ivanyk
14/02/2022
Гарний сервіс, усі формальності вирішуються швидко і без зайвих проблем. Рекомендую!
Екатерина Романова
Екатерина Романова
08/02/2022
Брал машину в аренду. Отличный сервис, вежливое общение, все поравилось, машину дали чистую и заправленную